Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. Faktúru/daňový doklad prikladáme k odoslanej zásielke ako súčasť balíka v originálnej forme.

Platba pri doručení kuriérovi tz. dobierka

Ak nechcete platiť za tovar vopred, môžete zaplatiť v hotovosti pri doručení tovaru kuriérovi. Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Služba je spoplatnená na základe cenníka, minimálne však čiastkou 1 € s DPH.

Platba vopred na účet dodávateľa

Platbu vopred uskutočíte na základe údajov v objednávke, ktorú obdržíte e-mailom po objednaní tovaru a to bankovým prevodom, vkladom na účet alebo pomocou internetbankingu vlastnej banky. Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 1-2 pracovné dni. Peniaze môžete vložiť aj priamo na náš účet.

On-line platobné systémy
Ak sa rozhodnete využiť on-line platobné systémy, budete po potvrdení objednávky presmerovaní na stránky internetbankingu vybranej banky. Môžete využiť nasledovné platobné systémy:

VeB Pay – Služba WEBpay ponúka bezpečné platby v prostredí internetu pre všetkých, ktorí majú Sberbank Online od Sberbank Slovensko.
TatraPay – Služba TatraPay umožňuje klientom Tatra banky platiť za tovar a služby prostredníctvom aktívnych služieb Internetbankingu.
OTP Pay – OTP Pay umožňuje bezhotovostnú platbu zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom Internet bankingu OTP banky.
ČSOB Internet banking 24 – Služba umožňuje klientom ČSOB banky platiť za tovar a služby prostredníctvom aktívnych služieb Internetbankingu.